Type to search

Do pracy tylko Warszawskim Transportem Publicznym

Podziel się

Do pracy tylko Warszawskim Transportem Publicznym

Do pracy tylko Warszawskim Transportem Publicznym

Zarząd Transportu Miejskiego przygotował dla stołecznych firm ofertę „Hit benefit! Pakiet komunikacyjny”, która zachęca do zamiany samochodu na Warszawski Transport Publiczny, a tym samym wspiera działania na rzecz czystego powietrza. Obecnie z oferty korzystają już pracownicy 24 firm.

W ubiegłym roku Zarząd Transportu Miejskiego wprowadził ofertę „Hit benefit! Pakiet komunikacyjny”, która umożliwia warszawskim firmom dofinansowanie pracownikom długookresowych biletów WTP. Głównym celem oferty jest zachęcenie kolejnych osób do korzystania z Warszawskiego Transportu Publicznego i przypomnienie, że każdy mieszkaniec aglomeracji warszawskiej swoimi decyzjami i wyborami wpływa na jakość powietrza, którym oddychamy. Jednocześnie stołeczne firmy zyskały możliwość rozszerzenia katalogu benefitów dla swoich pracowników.

W pierwszym półroczu tego roku kolejnych siedem firm rozszerzyło katalog przywilejów pracowniczych o „Hit benefit! Pakiet komunikacyjny”. Teraz pracownicy już 24 firm jeżdżą taniej Warszawskim Transportem Publicznym. W pierwszym półroczu tego roku zakodowano w ramach oferty 471 biletów na kwotę prawie 100 tys. zł. Dla porównania, w pierwszym półroczu 2018 roku podpisano umowy z czterema firmami i zakodowano 54 bilety o wartości niespełna 16 tys. zł.

Zachęcamy kolejne firmy do wzbogacania oferty własnych benefitów oraz promocji  proekologicznych postaw wśród pracowników. Wystarczy wysłać e-maila na adres: pakietkomunikacyjny@ztm.waw.pl, a agent mobilności zajmie się wszystkimi formalnościami: przygotuje Warszawskie Karty Miejskie, wgra na nie kontrakty i dostarczy w umówione miejsce. Szczegółowe informacje o ofercie są dostępne tutaj.

opublikowano 12 września 2019r.
ostatnia aktualizacja 12 września 2019r.

Leave a Comment

Your email address will not be published. Required fields are marked *