Type to search

Jedźmy z dziećmi na Chomiczówkę. Komunikacją miejską!

Podziel się

Jedźmy z dziećmi na Chomiczówkę. Komunikacją miejską!

Jedźmy z dziećmi na Chomiczówkę. Komunikacją miejską!

W najbliższą sobotę – 1 czerwca zapraszamy na Chomiczówkę. Rada i Zarząd Dzielnicy Bielany organizują na terenach rekreacyjnych przy ulicy P. Nerudy „Dzień Dziecka na Chomiczówce”. Będziemy tam także my ze specjalnymi komunikacyjnymi atrakcjami dla najmłodszych.

1 czerwca na terenach zielonych przy ulicy Nerudy odbędzie się „Dzień Dziecka na Chomiczówce”. Początek imprezy planowany jest na godzinę 14.

Będziemy obecni na pikniku ze specjalnymi atrakcjami dla dzieci. Przygotujemy m.in.: ekologiczne koło fortuny, grę i puzzle komunikacyjne oraz łamigłówki, kolorowanki i zabawy logiczne. Wszystkie nasze zabawy mają jeden cel – zachęcać do korzystania z transportu zbiorowego od najmłodszych lat i uświadamiać, że podejmowane przez nas decyzje mają wpływ na środowisko naturalne.

W czasie, gdy dzieci będą układać komunikacyjne puzzle, zachęcamy Państwa do odwiedzenia stoiska Warszawskiego Transportu Publicznego „dla dorosłych”. Będzie można zadać pytania dotyczące organizacji komunikacji miejskiej w Warszawie, zgłosić wnioski czy zgłębić tajniki ekologicznej funkcji transportu zbiorowego.

Organizatorzy imprezy zapowiadają także: animacje i konkursy z nagrodami dla najmłodszych, interaktywny spektakl dla dzieci, pokazy taneczne, zabawy plastyczne, przejażdżki konne oraz eksperymenty i BIOróżnorodne gry organizowane z Fundacją Ośrodka Edukacji Ekologicznej. Szczegółowe informacje są dostępne na stronie Urzędu Dzielnicy Bielany.

Zapraszamy!

opublikowano 31 maja 2019r.

Leave a Comment

Your email address will not be published. Required fields are marked *