Type to search

Ośrodek „Jutrzenka” znów zaprasza

Podziel się

Ośrodek „Jutrzenka” jest jak nowy. Za nami remont dzięki, któremu warszawscy miłośnicy jazdy na BMX-ach, deskorolkach czy rolkach, znów mogą cieszyć się z wszystkich dostępnych tu przeszkód – mówiła Renata Kaznowska, wiceprezydent m.st. Warszawy, która przyglądała się zawodom BMX.

Za nami zawody „Jutrzenka Come Back – BMX Session 2018”, które zainaugurowały działanie skateparku po remoncie. Zawodnicy, wykonujący rowerowe akrobacje, zmagali się w pięciu kategoriach. Najlepszych zawodników turnieju nagrodziła Renata Kaznowska, wiceprezydent m.st. Warszawy.

Poniżej krótka fotorelacja z wydarzenia.

Remont Ośrodka „Jutrzenka” Stołecznego Centrum Sportu Aktywna Warszawa kosztował 330 tys. zł. Prace w ośrodku objęły m.in. wymianę sklejki na przeszkodach, poprawę stanu technicznego konstrukcji oraz elementów funkcjonalnych przeszkód. Roboty objęły także częściowy remont dachu oraz modernizację instalacji elektrycznej. Miłośnicy jazdy na BMX-ach, deskorolkach czy hulajnogach na Jutrzence mogą korzystać z przeszkód takich jak funbox z poręczą, występami i quoterem, quarter rollin, grindbox czy spine.