Type to search

Przebudowa ulicy Leszno, remont Polnych Kwiatów

Podziel się

Przebudowa ulicy Leszno, remont Polnych Kwiatów

Przebudowa ulicy Leszno, remont Polnych Kwiatów

Drogowcy będą przebudowywali ulice Leszno i Górczewską, od ulicy Okopowej do E. Tyszkiewicza. Zmienią się przystanki autobusów linii 520 i E-2.

Przebudowa rozpocznie się  w środę, 14 listopada. Drogowcy będą pracowali na jezdni północnej. W tym czasie autobusy w obu kierunkach pojadą jezdnią południową. Podczas robót nie będą funkcjonowały przystanki LESZNO 02 i MŁYNARSKA 02. Zastępczy przystanek MŁYNARSKA 52 będzie przy południowej jezdni ul. Górczewskiej, za skrzyżowaniem z Młynarską, w kierunku  Płockiej.

Remont na Polnych Kwiatów

W noc z piątku na sobotę, 9/10 listopada, rozpocznie się remont skrzyżowania ulicy J. Mehoffera i Polnych Kwiatów. Prace zakończą się w sobotę, 10 listopada ok. godziny 16.00. W tym czasie zmienią się trasy autobusów linii 176 i N64:

176, w kierunku pętli CHOSZCZÓWKA: trasa skrócona do przystanku PAROWOZOWA 02,

 w kierunku PL. HALLERA: Ołówkowa – Parowozowa – Polnych Kwiatów – Wałuszewska – Ołówkowa i dalej swoją trasą podstawową,

N64, od skrzyżowania ulic Czołowa/Bohaterów/L. Messal: Bohaterów – Klasyków – Fletniowa – Parcelacyjna – M. Jeżowskiego – J. Mehoffera i dalej swoją trasą podstawową.

opublikowano 9 listopada 2018r.

Leave a Comment

Your email address will not be published. Required fields are marked *