Type to search

Szukamy wykonawcy basenu w Parku Kultury w Powsinie

Podziel się

Szukamy wykonawcy basenu i zespołu brodzików w Parku Kultury w Powsinie. To jeden z elementów kompleksowej modernizacji tego lubianego przez warszawiaków miejsca rekreacji. Prace mają zostać wykonane pomiędzy wrześniem 2018 roku, a czerwcem 2019 roku, aby nie zabierać mieszkańcom możliwości korzystania z plenerowego basenu w sezonie letnim – mówi Renata Kaznowska, zastępca Prezydenta m.st. Warszawy i dodaje – Dodatkowo, odpowiadając na potrzeby warszawiaków, teren wokół basenu zostanie powiększony o około 600 m2 trawiastej przestrzeni, przeznaczonej do wypoczynku na świeżym powietrzu.

W ramach remontu przebudowane zostaną niecki basenu i brodzika, pojawi się również zjeżdżalnia i wodny plac zabaw. Gruntowna modernizacja czeka też budynek szatni, w którym pojawią się nowe przebieralnie, szafki i prysznice. Teren rekreacyjny zostanie wzbogacony o małą architekturę i miejsca wypoczynku, m.in. kosze plażowe, stałe leżanki, stoły piknikowe, miejsca do przewijania dzieci, małą piaszczystą plażę, pergole z zacienionymi przestrzeniami do siedzenia, a także parking rowerowy i suchy plac zabaw.

Termin składania ofert

Obecnie trwa postępowanie, które wyłoni wykonawcę modernizacji otwartego basenu i zespołu brodzików wraz z infrastrukturą w Parku Kultury w Powsinie. Zainteresowani mogą składać swoje oferty do 3 sierpnia br. do godz. 8.15, w sekretariacie Parku Kultury w Powsinie (ul. Maślaków 1). Podstawowym kryterium ich oceny jest cena, która w 60 proc. będzie stanowić o wyborze wykonawcy. Pozostałe punkty można uzyskać za wydłużenie podstawowego okresu gwarancji.

Wszystkie prace powinny zakończyć się w ciągu 245 dni od daty podpisania umowy. Szczegóły przetargu znajdują się tutaj.