Type to search

W niedzielę będziemy na Woli i na Pradze

Podziel się

W niedzielę będziemy na Woli i na Pradze

W niedzielę będziemy na Woli i na Pradze

Specjały i produkty regionalne na ulicy Floriańskiej, a w Parku Sowińskiego przegląd organizacji pozarządowych, instytucji oraz działalności prywatnych działających na terenie Woli. Nie zabraknie również rozmów o komunikacji miejskiej.

Już w niedzielę 19 maja (początek o 9.00) Urząd Dzielnicy Praga-Północ zaprasza na XIV edycję Jarmarku Floriańskiego. Na odwiedzających ulicę Floriańską czekać będą stoiska i kramy z regionalną kuchnią oraz z rękodziełem. Dla dzieci przygotowanych będzie również wiele atrakcji, takich jak animacje, zabawy czy też dmuchańce. Miłośnicy tańca będą mogli skorzystać z warsztatów tańca organizowanych przez Stowarzyszenie Format Zero / Akademia Tańca. Gwiazdą wieczoru będzie Urszula.

Urząd Dzielnicy Wola do Parku Sowińskiego zaprasza również w niedzielę 19 maja, w godzinach 14.00-18.00, na imprezę WOLSKI KOROWÓD 2019 – #PODAJ DALEJ! Będzie to już trzynasta edycja przeglądu organizacji pozarządowych, instytucji oraz działalności prywatnych działających na terenie Woli. Uczestnicy zaprezentują swoje oferty pomocowe, edukacyjne, kulturalne, promujące zdrowy styl życia oraz aktywność społeczną. W miasteczku namiotowym można liczyć m.in. na: nieodpłatne badania profilaktyczne i promocja zdrowego stylu życia, zabawy i warsztaty dla małych, dużych i największych, strefę gier i konkursy, poradnictwo i pomoc dotyczącą zjawiska przemocy i sposobów jej przeciwdziałania.

Zapraszamy również na stoiska Warszawskiego Transportu Publicznego, gdzie będzie można zadać pytania o funkcjonowanie komunikacji miejskiej.

opublikowano 16 maja 2019r.

Leave a Comment

Your email address will not be published. Required fields are marked *