Type to search

Zapraszamy na konsultacje na Pradze-Północ

Podziel się

Zapraszamy na konsultacje na Pradze-Północ

Zapraszamy na konsultacje na Pradze-Północ

Trwają konsultacje społeczne przed wprowadzeniem zmian w układzie linii autobusowych związanych z otwarciem trzech stacji linii metra M2. W środę 12 czerwca zapraszamy na spotkanie do urzędu dzielnicy Praga-Północ na ul. ks. I. Kłopotowskiego 15.

W drugiej połowie 2019 roku otwarte zostaną nowe stacje metra Szwedzka, Targówek Mieszkaniowy i Trocka. Propozycje tras autobusów Warszawskiego Transportu Publicznego po otwarciu trzech stacji metra zostały przedstawione pod koniec marca (szczegóły są tutaj). W środę 12 czerwca w godz. 17.00 – 20.00 zapraszamy na spotkanie konsultacyjne do urzędu dzielnicy Praga-Północ na ul. ks. I. Kłopotowskiego 15. Na spotkaniu będzie można usiąść przy stołach z ekspertami Zarządu Transportu Miejskiego i patrząc na mapę porozmawiać o tym, którędy powinny jeździć autobusy. Wszelkie uwagi zostaną zanotowane i posłużą do ostatecznego wytyczenia tras.

Uwagi na temat planowanych zmian można zgłaszać również drogą elektroniczną, na adres konsultacje@ztm.waw.pl . Opinie zbierać będziemy do niedzieli, 23 czerwca.

opublikowano 11 czerwca 2019r.

Leave a Comment

Your email address will not be published. Required fields are marked *