Od piątku, 26 października od godz. ok. 22.00 do poniedziałku, 29 października do godz. 4.00 zamknięta dla ruchu będzie ul. Gilarska na odcinku od ul. Samarytanka do ul. Rolanda.
W weekend Dzielnica Targówek wymieni nawierzchnię jezdni ul. Gilarskiej. W tym czasie wyłączone z ruchu będzie również skrzyżowanie ulic Gilarskiej i Rolanda. Autobusy będą jeździły:
120: DW. WSCHODNI (KIJOWSKA) – … – al. Solidarności – Radzymińska – Z. Jórskiego – Władysława Łokietka – Krośniewicka – Kościeliska – Radzymińska – Młodzieńcza – L. Kondratowicza – Malborska – … – OLESIN,
512: DW. WILEŃSKI – Wileńska – Targowa – al. Solidarności – … – Codzienna – Rolanda – Rajmunda – KANAŁ BRÓDNOWSKI, powrót: KANAŁ BRÓDNOWSKI – Rajmunda – Lecha – Figara – Codzienna – … – Radzymińska – al. Solidarności – H. Rzeszotarskiej – Wileńska – DW. WILEŃSKI,
N11: DW. CENTRALNY – … – al. Solidarności – Radzymińska – Młodzieńcza – L. Kondratowicza – Malborska – … – OS. DERBY.
W piątek, 26 października zamknięte dla ruchu będą ulice Gołkowska i R. Statkowskiego pomiędzy ul. św. Bonifacego i Santocką. Przez cały dzień wyłączony z ruchu będzie most nad Jeziorem Czerniakowskim. Trasy objazdowe dla autobusów zostały wytyczone ulicami:
159, 162:CH BLUE CITY/ TARGÓWEK – … – Czerniakowska – Gołkowska – św. Bonifacego – Powsińska – Augustówka – EC SIEKIERKI,
164: KĘPA ZAWADOWSKA – … – Jana III Sobieskiego – św. Bonifacego – STEGNY.
W czwartek, 25 sierpnia w godz. 9.00 – 11.00 może zostać wstrzymany ruch na ul. Pięknej pomiędzy ul. Mokotowską i Al. Ujazdowskimi. Jeżeli tak się stanie, to autobusy będą jeździły trasami:
107, w kierunku ESPERANTO, od skrzyżowania Piękna/Al. Ujazdowskie: Al. Ujazdowskie – pl. Trzech Krzyży – rondo gen. Ch. de Gaulle’a – Al. Jerozolimskie – Krucza i dalej swoją trasą,
w kierunku KIERBEDZIA, od skrzyżowania Krucza/ Piękna: Piękna – pl. Konstytucji – L. Waryńskiego – rondo Jazdy Polskiej – Trasa Łazienkowska – Solec – Czerniakowska i dalej swoją trasą,
118, w kierunku METROPOLITECHNIKA, od skrzyżowania Al. Ujazdowskie/Piękna: Al. Ujazdowskie – al. J. Ch. Szucha – pl. Unii Lubelskiej – T. Boya-Żeleńskiego – L. Waryńskiego – rondo Jazdy Polskiej – METRO POLITECHNIKA,
w kierunku BRÓDNO-PODGRODZIE, od skrzyżowania Piękna/ Krucza: Krucza – Al. Jerozolimskie – Bracka – pl. Trzech Krzyży i dalej swoją trasą,
159, w kierunku CH BLUE CITY, od skrzyżowania Piękna/Al. Ujazdowskie: Al. Ujazdowskie – pl. Trzech Krzyży – rondo gen. Ch. de Gaulle’a – Al. Jerozolimskie – rondo R. Dmowskiego – Marszałkowska – Koszykowa i dalej swoją trasą,
w kierunku EC SIEKIERKI, od skrzyżowania Piękna/ Krucza: Krucza – Al. Jerozolimskie – Bracka – pl. Trzech Krzyży – Książęca – Rozbrat – Górnośląska – Solec – Czerniakowska i dalej swoją trasą.
opublikowano 24 października 2018r.