Type to search

Firmowe imprezy integracyjne? Zamów sprawdzony catering

Podziel się

Szykuje się wyjazd integracyjny w firmie? Termin pewnie wybrany ze znacznym wyprzedzeniem. Tak, żeby wszyscy mogli odpowiednio wcześniej wpisać go w sobie w grafik i żeby jak najwięcej osób mogło się na takim spotkaniu pojawić. Wybrane jest już miejsce. Pora wybrać dobre jedzenie. Bo to, że bez smacznych posiłków się nie obejdzie, to oczywistość. Trzeba wybrać jak najlepsze usługi cateringowe, które będą dostosowane do preferencji smakowych jak największej liczby gości.

Od koreczków po dania na bankiety – wybierz sprawdzony catering

Jedną z pierwszych rzeczy, którą będzie trzeba ustalić z firmą cateringową, jest czas trwania takiego spotkania integracyjnego. Czy jest to może jeden dzień, na dodatek na terenie przedsiębiorstwa, czy może kilkudniowy wyjazd poza miasto? Od tego będzie zależeć, jaki jadłospis należy na takie wydarzenie przygotować. Jeśli w planie mamy kilkugodzinny spływ kajakowy, to dobrze sprawdzą się różnego rodzaju kanapeczki, które można łatwo spakować do plecaka. Jednak jeśli w planie mamy spędzanie czasu przy stole, może nawet bankiet lub imprezę z tańcami, menu będzie zdecydowanie bardziej rozbudowane. Znajdą się w nim zarówno koreczki, sałatki na imprezę, jak i obiady, desery czy kolacja na ciepło. Klienci firmy cateringowej mogą wybrać też oficjalne przywitanie gości z szampanem, a nawet stół ze słodkościami lub owocami morza. Wszystko zależy od naszej wyobraźni, w połączeniu – oczywiście – z możliwościami firmy, u której zamówimy usługi cateringowe.

Dobry catering przygotuje menu dla każdego

Organizacja imprezy integracyjnej rządzi się swoimi prawami. Ma to być okazja do spotkania, spędzenia miło czasu we wspólnym gronie, ale też sposób na bliższe poznanie swoich współpracowników, z którymi w czasie pracy nie zawsze mamy możliwość porozmawiać przez dłuższą chwilę. Na takie wydarzenie zapraszani są głównie pracownicy danego przedsiębiorstwa, ale często jest również tak, że są to imprezy, na które można przyjść z rodziną. A im więcej gości jest przewidzianych, tym może być nam trudniej dopasować jadłospis – tak, by jak najwięcej osób było zadowolonych. Chcąc uniknąć niepotrzebnych wpadek, warto zdecydować się na dobry catering. Eksperci w swoim fachu podpowiedzą nam, jakie menu sprawdzi się u nas najlepiej, jakie potrawy wybrać, ale również jak taki catering podzielić. Jeśli wiemy, że wśród gości są osoby, które mają różnego rodzaju alergie albo są na diecie, warto uwzględnić ich preferencje smakowe. Nie jest problemem wybór dwóch form cateringu na jedno wydarzenie. Dlatego osoby, które na przykład nie jedzą mięsa, mogą mieć do dyspozycji catering wegetariański. Zgłaszając firmie cateringowej wszelkie ograniczenia odpowiednio wcześniej, będzie można zapewnić gościom także wersję posiłków bezglutenowych, bez laktozy, fit – czy jeszcze innego rodzaju.

Smak, estetyka i profesjonalizm – korzystaj z polecanej firmy cateringowej

Wyjazd integracyjny to wydarzenie, które z założenia ma się wiązać z dobrymi wspomnieniami dla wszystkich, którzy będą na nim obecni. Dlatego też musi on być dopracowany w każdym calu. Kwestia jedzenia jest tutaj niezwykle istotna. Po pierwsze goście muszą być najedzeni i zadowoleni ze smaku potraw. Po drugie nawet najmniejsza wpadka na tym polu może spowodować sporo nieprzyjemności związanych z całą imprezą. Łatwo tego wszystkiego uniknąć, jeśli wybierzemy usługi cateringowe. Profesjonalna firma, która chce utrzymać się na rynku, dobrze wie, jak zaplanować i zorganizować tego typu wydarzenia. Dopasuje jadłospis do preferencji smakowych gości, do liczby osób, ale i rangi spotkania. Jedzenie będzie podane w sposób estetyczny i zachęcający do spróbowania. Przecież nie od dziś mówi się, że „jemy oczami”. I czasem na sam widok smacznej potrawy chcemy po nią sięgnąć i spróbować choć kęs. Nie bez znaczenia jest również personel, który towarzyszy obsłudze takiego wyjazdu. Powinien on być pomocny, ale nie natrętny, powinien też pilnować, czy wszystko idzie zgodnie z harmonogramem. Jeśli wszystkie te kryteria będą spełnione, możemy być spokojni o to, że nasza impreza integracyjna będzie udana.

źródło: Masters Catering – profesjonalny catering w Warszawie

Poprzedni Artykuł
Następny Artykuł