Type to search

Jak działa metropolia warszawska? – panel dyskusyjny

Podziel się

W środę, 17 października, o godz. 12.40 (Centrum Konferencyjne Legii Warszawa, ul. Łazienkowska 3) zapraszamy przedstawicieli mediów na debatę z udziałem przedstawicieli gmin. Wydarzenie odbędzie się w ramach 9. edycji Forum Rozwoju Mazowsza.

W panelu udział wezmą m.in.: Renata Kaznowska, wiceprezydent m.st. Warszawy, Daniel Putkiewicz, zastępca burmistrza Piaseczna oraz Piotr Grubek, zastępca burmistrza Kobyłki.

Uczestnicy będą rozmawiać o metropolitalnym transporcie publicznym, wspólnej walce o czyste powietrze w metropolii oraz innych projektach realizowanych w ramach Zintegrowanych Inwestycji Terytorialnych. Ważnym aspektem debaty będzie dyskusja o przyszłości współpracy metropolitarnej.

Forum Rozwoju Mazowsza, które odbędzie się w dniach 17-18 października 2018 r., to najważniejsze w województwie mazowieckim wydarzenie o charakterze warsztatowo-konferencyjnym dotyczące rozwoju regionu. Poświęcone jest promocji funduszy unijnych, wymianie doświadczeń i dyskusjom o tym, jak wzmacniać innowacyjność i przedsiębiorczość województwa. Projekt został zainaugurowany przez Mazowiecką Jednostkę Wdrażania Programów Unijnych jesienią 2010 r. i już na stałe wpisał się w kalendarz ważniejszych wydarzeń w regionie. Uczestnicy jednomyślnie podkreślają, że forum jest wyjątkowe, a jego unikalna formuła sprzyja nawiązywaniu współpracy i dyskusji w gronie przedstawicieli różnych środowisk, m.in.: administracji, biznesu, sektora naukowego i pozarządowego.

Więcej informacji można znaleźć na stronie wydarzenia: www.forumrozwojumazowsza.eu

Formularz akredytacyjny dla mediów jest dostępny tutaj.