Type to search

Rusza przebudowa skrzyżowania al. „Solidarności” ze Szwedzką

Podziel się

Rusza przebudowa skrzyżowania al. „Solidarności” ze Szwedzką

Rusza przebudowa skrzyżowania al. „Solidarności” ze Szwedzką

Warszawscy drogowcy rozpoczynają przebudowę skrzyżowania al. „Solidarności” z ul. Szwedzką. Powstanie tam m.in. nowe przejście dla pieszych i przejazdy dla rowerów. Prace rozpoczną się w nocy ze środy na czwartek, z 6 na 7 listopada.

Dla wygody pasażerów komunikacji miejskiej przebudowany zostanie istniejący przystanek autobusowy Szwedzka 01. Prace budowlane rozpoczną się w środę, 6 listopada około północy i potrwają do połowy grudnia. Na ul. Szwedzkiej, na odcinku od Równej do al. „Solidarności”, będzie obowiązywał jeden kierunek ruchu – w stronę al. „Solidarności”. Kierowcy jadący al. „Solidarności” nie będą mieli możliwości skrętu w ul. Szwedzką. Zamknięty zostanie również wlot ul. Wileńskiej w Szwedzką. Zmienią się trasy autobusów linii 135 i N02

135 w kierunku PL. HALLERA: PKP OLSZYNKA GROCHOWSKA – … – S. Okrzei – Targowa – 11 Listopada – Stalowa – Szwedzka – … – PL. HALLERA.

Autobusy linii N02 nie będą podjeżdżały do przystanku ZAJEZDNIA STALOWA, w związku z czym wszystkie kursy będą trasą podstawową al. „Solidarności”.

Zmienią się również ostatnie przystanki kursów skróconych autobusów linii 120 i 160

Szczegółowe informacje o tym jak zostanie przebudowane skrzyżowanie znaleźć można TUTAJ.

opublikowano 5 listopada 2019r.