Type to search

Ruszyła przebudowa skrzyżowania al. „Solidarności” ze Szwedzką

Podziel się

Ruszyła przebudowa skrzyżowania al. „Solidarności” ze Szwedzką

Ruszyła przebudowa skrzyżowania al. „Solidarności” ze Szwedzką

Warszawscy drogowcy rozpoczęli przebudowę skrzyżowania al. „Solidarności” z ul. Szwedzką. Powstanie tam m.in. nowe przejście dla pieszych i przejazdy dla rowerów. Prace rozpoczęły się w nocy ze środy na czwartek, z 6 na 7 listopada.

Dla wygody pasażerów komunikacji miejskiej przebudowany zostanie istniejący przystanek autobusowy Szwedzka 01. Prace budowlane rozpoczęły się w środę, 6 listopada około północy i potrwają do połowy grudnia. Na ul. Szwedzkiej, na odcinku od Równej do al. „Solidarności”, obowiązuje jeden kierunek ruchu – w stronę al. „Solidarności”. Kierowcy jadący al. „Solidarności” nie mają możliwości skrętu w ul. Szwedzką. Zamknięty został również wlot ul. Wileńskiej w Szwedzką. Zmieniły się trasy autobusów linii 135 i N02

135 w kierunku PL. HALLERA: PKP OLSZYNKA GROCHOWSKA – … – S. Okrzei – Targowa – 11 Listopada – Stalowa – Szwedzka – … – PL. HALLERA.

Autobusy linii N02 nie podjeżdżają do przystanku ZAJEZDNIA STALOWA, w związku z czym wszystkie kursy jadą trasą podstawową al. „Solidarności”.

Zmieniły się również ostatnie przystanki kursów skróconych autobusów linii 120 i 160

Szczegółowe informacje o tym jak zostanie przebudowane skrzyżowanie znaleźć można TUTAJ, a szczegóły tras objazdowych autobusów TUTAJ.

Zobacz schemat

opublikowano 5 listopada 2019r.
ostatnia aktualizacja 12 listopada 2019r.