Type to search

„Warszawa Twoje Miejsce” czyli o zaletach życia w stolicy

Podziel się

Wydawnictwo dostępne w wersji polskiej i angielskiej stanowi małe kompendium wiedzy dla każdego, kto chce przyjechać do Warszawy. Prezentujemy stołeczną ofertę zarówno dla tych, którzy przyjeżdżają zwiedzić nasze miasto, jak i tych, którzy myślą o pozostaniu w nim na dłużej.  Publikacja prowadzi czytelnika od informacji praktycznych, przez ofertę spędzania czasu wolnego, rozwiązania smart w mieście, a swoją opowieść kończy ciekawostkami o Warszawie.

Warszawa to otwarta, przyjazna i dynamicznie rozwijająca się metropolia. Z radością witamy wszystkich nowych mieszkańców. Chciałbym, żeby stolica była miejscem, w którym można znaleźć nie tylko partnerów biznesowych, zdolnych i wykwalifikowanych pracowników, klientów, ale także przyjaciół – mówi Rafał Trzaskowski, prezydent miasta stołecznego Warszawy.

Broszura to element działań zachęcających do osiedlania się w stolicy przedsiębiorców, naukowców, artystów, sportowców, czy uczniów i studentów. Opowiada o wysokiej jakości życia w stolicy, w której można nie tylko atrakcyjnie spędzić wolny czas, ale także zdobywać wiedzę i doświadczenie.

Publikacja będzie dostępna tylko w wersji elektronicznej.