Type to search

Revolax – dlaczego warto zdecydować się na zabieg z wykorzystaniem preparatu?

Podziel się

Niedoskonałości skórne oraz zmarszczki pogłębiające się wraz z wiekiem to powszechny problem, dlatego produkty anti-aging cieszą się coraz większą popularnością. Współczesna medycyna estetyczna stale się rozwija, co umożliwia korektę niemal wszystkich defektów widocznych nie tylko na twarzy, ale i w obrębie całego ciała. W tej kwestii nieocenioną rolę odgrywają wysokiej jakości wypełniacze HA, do których zalicza się produkty cenionej na rynku marki Revolax.

Revolax – wysokiej klasy wypełniacz HA

Wypełniacze HA to preparaty powstałe na bazie kwasu hialuronowego, które cieszą się ogromną popularnością z uwagi na wysoką skuteczność w walce ze skórnymi niedoskonałościami, średnimi i głębokimi zmarszczkami. Dodatkowo za pomocą wypełniaczy HA można dokonać korekty ust oraz wymodelować owal twarzy. Aplikacja preparatu to nie tylko skuteczna metoda, ale i w pełni bezpieczna dla pacjenta ze względu na swoją nieinwazyjność, dzięki czemu może stanowić alternatywę dla operacji plastycznych lub zabiegów z wykorzystaniem botoksu.

Nie tylko renoma, ale i skuteczność

Produkty marki Revolax cieszą się uznaniem medyków, dlatego są wykorzystywane w gabinetach medycyny estetycznej na całym świecie. Preparaty te wyróżniają się wysokim poziomem czystości kwasu hialuronowego pochodzenia niezwierzęcego. Lepka, gęsta, żelowa konsystencja produktów umożliwia ich łatwe przenikanie do wnętrza komórek oraz pozwala na równomierne rozmieszczenie substancji pod skórą. Co istotne, preparat nie migruje i pozostaje w miejscu iniekcji, co zapewnia precyzyjny efekt. Warto wspomnieć, że jest to produkt w 100% naturalny oraz oczyszczony z czynnika sieciującego BDDE. W składzie preparatu znajduje się również lidokaina, która ma działanie znieczulające.

Preparat Revolax – gwarancja długotrwałych efektów

Powiększanie ust, korekta kształtu twarzy, a może spłycenie zmarszczek mimicznych? Wypełniacz Revolax doskonale radzi sobie ze wszystkimi tego rodzaju problemami. Zabiegi z wykorzystaniem tego preparatu cieszą się bardzo dobrymi opiniami klientów ze względu na wysoką skuteczność. Pacjenci doceniają zwłaszcza naturalny, długotrwały efekt utrzymujący się nawet do 18 miesięcy – w zależności od pielęgnacji i cech indywidualnych pacjenta. Revolax to produkt specjalistyczny, który posiada certyfikat medyczny CE, co oznacza, że korzystać z niego mogą wyłącznie specjaliści. Dzięki temu zabieg jest w pełni bezpieczny dla pacjentów.

Szerokie zastosowanie Revolaxu

Preparat Revolax znajduje szerokie zastosowanie w medycynie estetycznej, nie wykorzystuje się go jedynie do redukcji zmarszczek i niedoskonałości skórnych. Dzięki iniekcji kwasu hialuronowego można skorygować kształt nosa, dokonać plastyki podbródka, podniesienia policzków, zmniejszyć widoczność blizn, wykonać lifting i modelowanie twarzy, w tym także ust oraz złagodzić zmiany spowodowane przez trądzik. Dodatkowo znajdujący się w składzie kwas hialuronowy wytwarza nowe włókna kolagenu i elastyny, przyciąga wilgoć do komórek skóry oraz wspomaga proces jej regeneracji. Dzięki temu w prosty i bezpieczny sposób można odzyskać zdrowy, młodzieńczy wygląd. Istnieją pewne przeciwskazania do skorzystania z zabiegu, jednak jest ich niewiele (m.in. okres ciąży i laktacji), dlatego przed przystąpieniem do aplikacji preparatu, konieczna jest konsultacja lekarska, podczas której specjalista przeprowadzi szczegółowy wywiad z pacjentem. Dzięki temu, że iniekcja Revolaxu jest nieinwazyjna, nie ma okresu rekonwalescencji, dlatego tuż po zabiegu można powrócić do codziennej aktywności.