Type to search

Zapraszamy na pikniki

Podziel się

Zapraszamy na pikniki

Zapraszamy na pikniki

W najbliższy weekend, 8 – 9 września, zapraszamy na pikniki, na których nie zabraknie Zarządu Transportu Miejskiego. W namiotach z logo Warszawskiego Transportu Publicznego będzie można porozmawiać o komunikacji, a najmłodsi pasażerowie zagrają w komunikacyjne koło fortuny.

Pierwszy piknik odbędzie się w sobotę, 8 września  w Ursusie. Na Pożegnaniu Lata 2018 w Parku Czechowickim namiot WTP będzie czekał na wszystkich  od 16.30 do 21.00. W programie pikniku, mi.in. koncerty i przejażdżki zabytkowym autobusem.

„Od Niepodległości do współczesności” – to już propozycja na niedzielę, 9 września. Na imprezie organizowanej przez dzielnicę Bemowo będzie można spotkać m.in. rekonstruktorów w historycznych mundurach oraz obejrzeć pojazdy wojskowe. Stanie tam również stoisko ZTM. Zapraszamy do Parku Górczewska od godziny 10.00 do 17.00.

Również w niedzielę, od godziny 10.00 do 18.00, charakterystyczny namiot z „tetką” stanie w Parku Bródnowskim  podczas Dni Targówka. Odwiedzający będą mogli przejechać się zabytkowym autobusem „ogórkiem”, pobawić się podczas koncertów,  a na stoisku ZTM dowiedzieć się wszystkiego o biletach i porozmawiać o układzie komunikacyjnym. Dla dzieci przygotujemy koło fortuny, wielkoformatową grę planszową i kolorowanki

Przez cały weekend zaś zapraszamy do Parku Fontann na rodzinny piknik „Europa zmienia metropolię warszawską”. Przez dwa dni, w miasteczku liczącym prawie 40 namiotów, będą czekać wiele atrakcji: zabawy, konkursy, animacje, prezentacje i pokazy dla osób w każdym wieku, dzięki którym nawet najmłodsi będą mogli poszerzyć swoją wiedzę na temat Unii Europejskiej. Na stoisku ZTM, które będzie otwarte w godzinach 10.00 – 18.00, poza grami i zabawami, wszyscy posiadacze Karty Warszawiaka z e-hologramem ważnym do 30.09.2018, będą mogli przedłużyć uprawnienia na kolejny rok.

opublikowano 7 września 2018r.

Leave a Comment

Your email address will not be published. Required fields are marked *