Type to search

Zaproś gości na wesele w plenerze

Podziel się

O eleganckim przyjęciu weselnym w ogrodzie rodem z amerykańskim filmów przez lata w Polsce można było tylko pomarzyć. Jednakże dla miłośników tego typu stylistyki mamy dobrą wiadomość – na rynku nie brakuje firm oferujących namioty imprezowe, wynajem mebli ogrodowych czy firm cateringowych, które wesprą nas w organizacji takiego przedsięwzięcia. Czy warto zorganizować swoje wesele w plenerze? Czy namiot będzie dobrym miejscem? Przeczytaj artykuł, a dowiesz się więcej na ten temat.

Jakie miejsce wybrać na wesele?

Sezon ślubny w pełni. Większość osób, które planują tego typu uroczystość, postanawia ją zorganizować tak, żeby była wyjątkowa. Liczy się ładna pogoda, letni klimat, słońce, pyszne jedzenie, dekoracje i atrakcje. Dobrym pomysłem jest organizacja wesela wśród zielonego krajobrazu w terenie w namiocie weselnym. Wbrew pozorom sprawdzi się on w każdych warunkach pogodowych i zapewni optymalną przestrzeń dla gości. Dodatkowo w porównaniu z kosztami związanymi z wynajęciem sali czy restauracji jest to atrakcyjne cenowo rozwiązanie.

Możliwości aranżacyjnych namiotu imprezowego jest bardzo dużo, a jego wielkość można dowolnie dostosować do wielkości wesela, tak by dysponować odpowiednim miejscem na parkiet, stoły, bar czy scenę dla zespołu. Warto podkreślić, że namiot pozwoli stworzyć wesele zarówno w stylu rustykalnym, nawiązującym do natury, a także w klimacie klasycznej elegancji  z dowolnym kolorem przewodnim.

Materiał nie daje nam żadnych ograniczeń i narzuca konkretnej stylistyki – do dekoracji można wykorzystać wszystko – światła, kwiaty, materiały czy balony z helem. Cena wynajmu zależy od wymiarów namiotu. Co ważne wówczas możemy zlokalizować naszą imprezę w dowolnym miejscu, a także w pełni korzystać z uroków natury.

Tereny zielone to idealne miejsce, by się odprężyć, zrobić pamiątkowe zdjęcia i bawić się do rana; zapewnią wyjątkową aurę i niezapomniany klimat. Taka forma przyjęcia umożliwi spędzenie tego wyjątkowego dnia nad jeziorem, rzeką czy też w pięknym ogrodzie. Namiot idealnie zharmonizuje się z otoczeniem i pozwoli bez ograniczeń korzystać z jego uroków.

Decydując się na wesele w namiocie imprezowym, najlepiej wynająć firmę cateringową, która mając doświadczenie w obsłudze przyjęć w plenerze, zapewni pyszne jedzenie i perfekcyjną obsługę. Warto podkreślić, że namioty sprawdzą się niemalże o każdej porze roku. W letnie upały można umieścić w nich klimatyzatory i wentylatory, natomiast jesienią czy wiosną istnieje możliwość ogrzewania.

Źródło: DasCompany – Hale namiotowe