Type to search

Nadchodzące zmiany w ruchu

Podziel się

Pilny remont ul. Obozowej
Warszawscy drogowcy z Zarządu Dróg Miejskich wyremontują nawierzchnię jezdni ul. Obozowej w kierunku al. Prymasa Tysiąclecia na odcinku, który ze względu na zły stan techniczny wymaga pilnej naprawy – roboty będą prowadzone od ul. Płockiej do Wawrzyszewskiej. Prace rozpoczną się w piątek, 19 października ok. godz. 21.00, a zakończą w sobotę o 8.00 rano. Objazd zostanie poprowadzony ulicami J. Ostroroga i Wawrzyszewską. Zamknięty odcinek będzie można objechać także jadąc ulicami Płocką,  Wolską i al. Prymasa Tysiąclecia.

Pielgrzymka rowerowa
W sobotę, 20 października, warszawskimi ulicami przejedzie pielgrzymka rowerowa. Możliwe będą utrudnienia w ruchu i funkcjonowaniu komunikacji miejskiej. Rowerzyści wyruszą o godz. 10.00 sprzed kościoła św. Stanisława Kostki na ul. kard. S. Hozjusza i pojadą trasą poprowadzoną ulicami A. Felińskiego, Z. Krasińskiego, pl. T.W. Wilsona, Z. Krasińskiego, Wybrzeże Gdyńskie, Wybrzeże Gdańskie, Grodzka, al. „Solidarności”, Kapucyńska, Miodowa, pl. Zamkowy, Krakowskie Przedmieściem pod kościół św. Anny. Około. godz. 11.30 cykliści wyruszą w dalszą trasę. Przejadą  Miodową, Kapucyńską, al. „Solidarności”, mostem Śląsko-Dąbrowskim, al. „Solidarności”, Radzymińską, I. Kosmowskiej, Grodzieńską, Radzymińską, Naczelnikowską, Księcia Ziemowita, Swojską, Janowiecką do parafii św. Trójcy w Ząbkach. O godz. 13.00 uczestnicy wyruszą w kierunku ul. Chełmżyńskiej i dalej ulicami Stepową, Korkową, Związkową, Łysakowską, Kaczeńca, Wydawniczą, Bosmańską, Rzeźbiarską pod kościół Matki Bożej Królowej Polski. Około godz. 14.30 wyruszą w dalszą trasę z ul. Rzeźbiarskiej  ulicami VII Poprzeczną, Wydawniczą, Lucerny, Kadetów, Wałem Miedzeszyńskim, mostem Siekierkowskim, Wałem Zawadowskim, Spiralną, Kobylańską, Łuczniczą, Biedronki, Obornicką, Wiertniczą, Przyczółkową, F. Klimczaka do Świątyni Opatrzności Bożej.

Szczegółowe informacje o zmianach w organizacji ruchu spowodowanych remontami i inwestycjami można znaleźć na stronie Biura Koordynacji Inwestycji i Remontów w Pasie Drogowym pod adresem: www.infoulice.um.warszawa.pl, www.facebook.com/infoulice. Tam też można zamówić bezpłatną usługę powiadamiania SMS oraz newsletter o utrudnieniach w ruchu w Warszawie. Natomiast szczegółowe informacje na temat zmian w komunikacji miejskiej znajdują się na stronie: www.ztm.waw.pl.

Poprzedni Artykuł
Następny Artykuł

Następny