Type to search

Perspektywy Women in Tech Summit 2019

Podziel się

Wiemy, jak ważną rolę, nie tylko w dziedzinie technologii, odgrywają kobiety, dlatego cieszę się, że takie wydarzenia, promujące ich potencjał i wiedzę na całą Europę odbywają się w stolicy – powiedział Rafał Trzaskowski na inauguracji „Perspektywy Women in Tech Summit 2019”.

Wydarzenie przyciągnęło tysiące uczestniczek z całego świata, 25 keynote speakerów zarządzających najważniejszymi firmami high tech i najambitniejszymi instytucjami badawczymi na świecie. Do stolicy przyjechało ok. 300 utalentowanych studentek i młodych profesjonalistek z Ukrainy, Białorusi, Uzbekistanu, Kazachstanu, Gruzji i Armenii. W ciągu dwóch dni odbędzie się ponad 80 specjalistycznych warsztatów z zakresu technologii, budowania ścieżki kariery oraz umiejętności miękkich oraz indywidualne konsultacje i sesje monitoringowe z najlepszymi w branży TECH/SCIENCE. Uczestniczki spotkania mają okazję porozmawiać o przyszłości technologii, szlifować swoją wiedzę i umiejętności, nawiązywać kontakty wśród inspirujących kobiet biznesu i nauki.

Organizatorem „Perspektywy Women in Tech Summit 2019” jest Fundacja Edukacyjna „Perspektywy. Szczegóły dostępne na stronie womenintechsummit.pl