Type to search

#WARSAW booster’18 – gala finałowa

Podziel się

W piątek, 19 października, o godz. 13.30 (Giełda Papierów Wartościowych, ul. Książęca 4) zapraszamy przedstawicieli mediów na finał miejskiego programu akceleracyjnego. Najlepsze start-upy z branży finansowej i ubezpieczeniowej powalczą o nagrody o łącznej wartości 100 tys. zł.

Podczas gali finałowej tzw. Demo Day, 22 finalistów zaprezentuje się przed komisją konkursową, w składzie której pojawią się m.in. przedstawiciele zarządów i dyrektorzy czołowych firm sektora branży finansowej i ubezpieczeniowej.

Zainteresowane media prosimy o zgłoszenia (imię i nazwisko, nazwa redakcji) na adres mailowy: olga.wojcik@louder.pl lub pod numerem telefonu: 694 507 897.

#WARSAW booster’18 to miejski program akceleracyjny dedykowany startupom z branży fintech i insurtech. Program to szansa dla innowacyjnych startupów do wzięcia udziału w intensywnej akceleracji swojego biznesu. Do programu zaproszono 30 mentorów i przedstawicieli 12 partnerów biznesowych, pod okiem których uczestnicy odbyli 600 godzin mentoringu i doradztwa biznesowego. Wśród partnerów znaleźli się przedstawiciele takich firm jak: J.P.Morgan, Nationale Nederlanden, Citi Handlowy, BGŻ BNP Paribas, Google Developers, Microsoft, Hogan Lovells, EFL, DATA Ventures, Experior Venture Fund, Microfinance Center, Vivus.pl. Patronat nad programem objęło także Ministerstwo Przedsiębiorczości i Technologii oraz Giełda Papierów Wartościowych.

Organizatorem programu finansowanego przez m.st. Warszawa jest Youth Business Poland.

Więcej o programie: www.warsawbooster.ybp.org.pl