Type to search

Wraca POP Marymont. POP Metro Ratusz-Arsenał nieczynny od 20 października

Podziel się

Wraca POP Marymont. POP Metro Ratusz-Arsenał nieczynny od 20 października

Wraca POP Marymont. POP Metro Ratusz-Arsenał nieczynny od 20 października

Do dyspozycji klientów od 22 października będzie za to POP Marymont. Od soboty, 20 października Punkt Obsługi Pasażerów Metro Ratusz-Arsenał na I linii metra będzie nieczynny. Rozpocznie się jego remont.

Od 22 października, po remoncie, znów czynny będzie Punkt Obsługi Pasażerów na stacji Metro Marymont. Dzięki przebudowie stanowiska kasjerskie zostały dostosowane do potrzeb osób niepełnosprawnych – każde z okienek zostało wyposażone w system głośnomówiący, a część także w pętle induktofoniczne dla osób niesłyszących. Dla pracowników powstały zaplecza – oddzielne pomieszczenia socjalne oraz szatnie. Warunki obsługi interesantów oraz pracy punktach systematycznie się poprawiają.

W sobotę 20 października zaczyna się remont kolejnego Punktu Obsługi Pasażerów, tym razem na stacji Metro Ratusz-Arsenał. Pracownicy z tego punktu przejdą do POP Metro Dworzec Wileński, dzięki temu zwiększy się liczba osób obsługująca tam naszych Pasażerów. Zapraszamy także do innych POP-ów funkcjonujących na I linii metra (Metro Świętokrzyska, Metro Centrum, Metro Dworzec Gdański, czy Metro Plac Wilsona) oraz w pozostałych miejscach (np. do Punktu przy siedzibie ZTM, przy ul. Żelaznej 61).

Szczegółowa lista Punktów Obsługi Pasażerów, wraz z adresami i godzinami otwarcia znajduje się na stronie Zarządu Transportu Miejskiego.

opublikowano 17 października 2018r.
ostatnia aktualizacja 19 października 2018r.