Type to search

W oczekiwaniu na wakacje – pikniki w Wesołej i na Bemowie

Podziel się

W oczekiwaniu na wakacje – pikniki w Wesołej i na Bemowie

W oczekiwaniu na wakacje – pikniki w Wesołej i na Bemowie

W Wesołej, przy piosenkach Natalii Kukulskiej, wybiorą najsilniejszą kobietę i mężczyznę. Na Bemowie będzie można nauczyć się bezpiecznie jeździć w towarzystwie Michała Szczygła. W najbliższą niedzielę, 16 czerwca, zapraszamy na pikniki w Wesołej-Groszówce i w Parku Górczewska. Na imprezach będzie można także porozmawiać o komunikacji miejskiej z pracownikami Zarządu Transportu Miejskiego.

W najbliższą niedzielę, 16 czerwca pracownicy Zarządu Transportu Miejskiego będą na dwóch warszawskich piknikachw Wesołej na Groszówce, pomiędzy ulicami J. Słowackiego, G. Narutowicza, J. Matejki i A. Mickiewicza, w godzinach 13.00 – 17.00 oraz w Parku Górczewska, w Amfiteatrze Bemowo, w godzinach 12.00 – 17 00. Dla najmłodszych pasażerów przygotują grę plenerową, gry planszowe, koło fortuny oraz komunikacyjne kolorowanki. Starsi pasażerowie będą mieli możliwość porozmawiać o komunikacji miejskiej, zadać pytania i wyrazić swoją opinię.

W Wesołej zostanie uruchomiona specjalna autobusowa linia piknikowa W, której autobusy dowiozą na piknik. Autobusy będą wyruszały z przystanku Torfowa i pętli Zielona i będą kursowały od około godziny 12.45 do około 19.00 z częstotliwością 30 minut (rozkład jazdy do pobrania na dole strony). Kursy będą realizowane przez autobus niskopodłogowe i zabytkowego jelcza „ogórka”.

Piknik w Wesołej został przygotowany z myślą o całych rodzinach. Na dzieci będą czekały m.in. dmuchańce, pokazy baniek mydlanych oraz kowbojskie gry i zabawy. Nie zabraknie także zajęć sportowych – odbędą się turnieje: mini siatkówki, piłki nożnej giga piłkarzyki i strzelecki oraz zawody krykieta, letnich nart i mini golfa. Zaplanowano także pokazy strongman, wybór najsilniejszego mężczyzny i kobiety oraz mini zawody strongman dla dzieci. Imprezę zakończą koncerty: Ray’a Wilsona, Natalii Kukulskiej i Future Folk. Szczegółowe informacje o pikniki są dostępne tutaj.

Na Bemowie odbędzie się piknik rodziny pod hasłem „Wakacje tuż tuż”. Najmłodsi będą mogli bawić się na dmuchańcach, eurobungee i w basenie z piłeczkami. Organizatorzy zachęcają także do wzięcia udziału w szkoleniu z pierwszej pomocy oraz skorzystania z symulatora bezpiecznej jazdy. Szczegółowe informacje o pikniki są dostępne tutaj.

Zapraszamy!

opublikowano 14 czerwca 2019r.
ostatnia aktualizacja 14 czerwca 2019r.

Leave a Comment

Your email address will not be published. Required fields are marked *