Type to search

Spotkanie z sąsiadami na Saskiej Kępie i majówka na Służewie

Podziel się

Spotkanie z sąsiadami na Saskiej Kępie i majówka na Służewie

Spotkanie z sąsiadami na Saskiej Kępie i majówka na Służewie

Brak planów na najbliższą sobotę? Na Saskiej Kępie będą liczne atrakcje z okazji święta dzielnicy, a na Służewie  rodzinna majówka. Na obu imprezach zapraszamy na stoisko Zarządu Transportu Miejskiego.

Święto Saskiej Kępy w tym roku odbędzie się pod hasłem „Jak dobrze mieć sąsiada”. Na praskich ulicach będą, m.in. koncerty Stanisława Soyki i Kayah, targi śniadaniowe oraz wystawy „Saska Kępa wczoraj i dziś”, „Ludzie Saskiej Kępy” i „Królewskie początki Święta Saskiej Kępy”. Stoisko Zarządu Transportu Miejskiego stanie na wysokości ulicy Francuskiej 31 w godzinach 14.00 – 20.00. Będzie można zadać pytania dotyczące komunikacji oraz podzielić się swoimi uwagami. Nie zabraknie także atrakcji dla najmłodszych pasażerów komunikacji miejskiej. Szczegółowe informacje na temat Święta Saskiej Kępy są dostępne tutaj.

25 maja ZTM będzie także na Służewie. W amfiteatrze osiedlowym  przy ulicy Batuty odbędzie się rodzinna majówka, w ramach której zaplanowano m.in. koncert Łukasza Jemioła, przedstawienie teatralne i zajęcia edukacyjno-sportowe. W godzinach 13.00-17.00 będzie także można odwiedzić stoisko ZTM i porozmawiać na temat komunikacji miejskiej w Warszawie. Przygotowaliśmy także atrakcje dla dzieci – koło fortuny i gry planszowe z nagrodami oraz komunikacyjne kolorowanki. Więcej informacji można zaleźć tutaj.

Zapraszamy!

opublikowano 23 maja 2019r.

Leave a Comment

Your email address will not be published. Required fields are marked *