Type to search

Pielęgnacja podłóg z produktami Swish

Podziel się

Utrzymywanie czystości podłóg w dużych obiektach handlowych bądź przemysłowych to niełatwe zadanie. Niezbędne jest stosowanie profesjonalnych narzędzi oraz środków chemicznych. Odpowiednio dobrane preparaty zapewniają higieniczną czystość, efektowny wygląd oraz wpływają na dłuższą żywotność posadzek.

Środki do ręcznego i maszynowego mycia posadzek

W poszukiwaniu wysokiej jakości produktów do pielęgnacji podłóg warto zwrócić uwagę na markę Swish. W ofercie firmy znaleźć można m.in. środek myjący o nazwie SP-120 Floor Active przeznaczony do codziennego sprzątania posadzek w galeriach handlowych, biurach, magazynach, czy też obiektach przemysłowych. Charakterystyczną cechą tego produktu jest unikalna formuła, która zapewnia dużą wydajność i skuteczność zarówno mycia ręcznego, jak i maszynowego.

Do codziennej pielęgnacji podłóg kamiennych oraz wykonanych z innych wodoodpornych materiałów świetnie nadaje się także preparat Sunbeam. To bezbarwny i bezzapachowy produkt o neutralnym ph, który radzi sobie nawet z trudnymi osadami tłuszczowymi i innymi zabrudzeniami. Właściwości antystatyczne i antypoślizgowe preparatu utrudniają osadzanie się kurzu oraz minimalizują ryzyko poślizgnięcia się na posadzce.

Preparaty do polimeryzacji podłóg

W ofercie firmy Swish znaleźć można również produkty przeznaczone do polimeryzacji podłóg. To zabieg polegający na nałożeniu na podłogę specjalnej powłoki, która wpływa na wydłużenie jej żywotności oraz poprawę wyglądu zewnętrznego. Proces polimeryzacji rozpoczyna się od dokładnego oczyszczenia nawierzchni. Do tego celu można wykorzystać preparat o nazwie Swish Strip. Ten pozbawiony amoniaku stripper skutecznie usuwa uporczywe zabrudzenia oraz istniejące powłoki polimerowe. Produkt może być stosowany na powierzchniach kamiennych. betonowych, ceramicznych, a także wykonanych z PCV.

Po wstępnym przygotowaniu posadzki niezbędne jest nałożenie powłoki polimerowej. W ofercie firmy Swish znajduje się produkt Tried & True używany z powodzeniem do zabezpieczania podłóg w obiektach przemysłowych, galeriach handlowych, czy też hotelach. Stworzona warstwa ochronna wykazuje właściwości antypoślizgowe, a także chroni posadzki przed zarysowaniem i uszkodzeniem. Innowacyjna formuła jest pozbawiona szkodliwych substancji, co sprawia, że jest bezpieczna w aplikacji i użytkowaniu. Prawidłowo przeprowadzona polimeryzacja przy użyciu produktów marki Swish ułatwia codzienną pielęgnację podłóg oraz przyczynia się do wydłużenia ich żywotności.

Podsumowanie

Profesjonalne środki do pielęgnacji Swish to wysokiej jakości produkty cenione na całym świecie. Wysoka wydajność i skuteczność działania sprawiają, że są chętnie wybierane przez firmy sprzątające specjalizujące się w utrzymywaniu czystości w obiektach handlowych i przemysłowych.