Type to search

Gdzie zdobyć piłkę z autografami piłkarzy Legii? Na Finale WOŚP!

Podziel się

Gdzie zdobyć piłkę z autografami piłkarzy Legii? Na Finale WOŚP!

Gdzie zdobyć piłkę z autografami piłkarzy Legii? Na Finale WOŚP!

Halo, halo, czy są tu kibice Legii Warszawa? Jest do zgarnięcia piłka z autografami piłkarzy klubu! Zarząd Transportu Miejskiego i Klub Miłośników Komunikacji Miejskiej w Warszawie zapraszają do wzięcia udziału w aukcji 27. Finału Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy.

Zarząd Transportu Miejskiego i Klub Miłośników Komunikacji Miejskiej w Warszawie w ramach tegorocznego finału Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy, zapraszają do wzięcia udziału w licytacji piłki z autografami piłkarzy Legii Warszawa. Wprawne oko kibica znajdzie na niej podpisy m.in.: Kaspera Hamalainena, Adama Hlouska, Michała Kucharczyka, Arkadiusza Malarza, Chrisa Philippsa i Mateusza Żyro.

Aukcja rozpoczęła się 2 stycznia i potrwa do 16 stycznia. Cena wywoławcza to 300 zł. Aby wziąć udział w licytacji należy wejść na stronę serwisu allegro Charytatywni. Kwota zebrana w trakcie licytacji zostanie w całości przeznaczona na 27. Finał Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy.

Tegoroczny, już dwudziesty siódmy, Finał Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy „Pomaganie jest dziecinnie proste. Gramy dla dzieci małych i bez focha – na zakup sprzętu dla specjalistycznych szpitali dziecięcych” odbędzie się 13 stycznia. Zebranie podczas niego pieniądze zostaną przeznaczone na zakup nowoczesnego sprzętu medycznego dla specjalistycznych szpitali dziecięcych. W tego typu placówkach leczone i diagnozowane są najciężej chore dzieci.

opublikowano 2 stycznia 2019r.

Leave a Comment

Your email address will not be published. Required fields are marked *