Type to search

Mikołajki Warszawskiego Transportu Publicznego

Podziel się

Mikołajki Warszawskiego Transportu Publicznego

Mikołajki Warszawskiego Transportu Publicznego

W Mikołajki, 6 grudnia, po warszawskich ulicach i torach jeżdżą świątecznie udekorowane pojazdy Warszawskiego Transportu Publicznego. Kto do nich wsiądzie, ten dostanie słodki upominek. Pomocnicy świętego Mikołaja rozdają łakocie również w Punktach Obsługi Pasażerów i na węzłach przesiadkowych.

Dziś rozpoczyna się świąteczny czas w komunikacji miejskiej, który potrwa do Święta Trzech Króli, 6 stycznia.

6 grudnia stołeczna komunikacja miejska została przejęta przez Mikołajów. Kierowcy, motorniczowie, ale też kontrolerzy biletów i pracownicy Punktów Obsługi Pasażerów założyli czerwone czapeczki z białymi pomponami. W POP-ie nie tylko można załatwić sprawę, ale i  dostać od ZTM słodki upominek. Również kontrolerzy mają tego dnia dla pasażerów słodycze.

Na trasy wyjechały pojazdy, oklejone gwiazdkami, śnieżynkami i życzeniami. Spotkać je można na liniach: 24, 118, 157 i 222. Świąteczny wagon przygotowało również Metro Warszawskie. Poza życzeniami w przystrojonych pojazdach na pasażerów czekają łakocie. W Mikołajki pracownicy WTP rozdają słodkości również na węzłach komunikacyjnych: Młociny i Wilanowska, przy wyjściu ze stacji metra Centrum i w Łomiankach.

Powiększ zdjęciePowiększ zdjęcie

opublikowano 6 grudnia 2018r.
ostatnia aktualizacja 6 grudnia 2018r.

Leave a Comment

Your email address will not be published. Required fields are marked *